| Type: | Skrivebord strømforsyning |
| Spenning ut: | 19V |
| Type utgangsspenning: | DC |
| Max. strøm: | 2,1A |
| Inngangskontakt: | |
| |
| Inngangsspenning: | 100-240V AC |
| Bredde: | 98 mm |
| Høyde: | 28 mm |
| Dybde: | 38,6 mm |
| Utgangskontakt: | 3,0x1,0mm uten midtpin |
| |
| Lengden på kontakten: | 8 mm |
| Farge: | Svart |
| Strømkabel: | Nei, med C6 AC kontakt |
|