| Type: | Skrivebord strømforsyning |
| Spenning ut: | 19V |
| Type utgangsspenning: | DC |
| Max. strøm: | 1,2A |
| Max. ytelse/effekt: | 22W |
| |
| Inngangskontakt: | Euro |
| Inngangsspenning: | 100-240V AC |
| Bredde: | 45 mm |
| Høyde: | 31 mm |
| Dybde: | 95 mm |
| |
| Utgangskontakt: | 6,5x4,4mm med center pin |
| Strømkabel: | Nei, med C8 AC kontakt |
|