| Type: | Til stikkontakt |
| Spenning ut: | 19V |
| Type utgangsspenning: | DC |
| Max. strøm: | 2,37A |
| Max. ytelse/effekt: | 50W |
| |
| Inngangskontakt: | Euro |
| Inngangsspenning: | 110-240V AC |
| Bredde: | 310 mm |
| Høyde: | 230 mm |
| Dybde: | 435 mm |
| |
| Utgangskontakt: | 5,5x1,7mm uten midtpin, 5,5x2,5mm uten midtpin, 4,0x1,7mm uten midtpin, 3,5x1,35mm uten midtpin, 3,0x1,0mm uten midtpin, 2,35x0,75mm uten midtpin |
| Farge: | Svart |
| ROHS-konform: | Ja |
| Overspenningsvern: | Ja |
| Kortslutningssikker: | Ja |
|