| Type: | Til stikkontakt |
| Spenning ut: | 5V |
| Type utgangsspenning: | DC |
| Max. strøm: | 3A |
| Max. ytelse/effekt: | 15W |
| |
| Inngangskontakt: | Euro |
| Inngangsspenning: | 100-240V AC |
| Utgangskontakt: | USB-C hann, 5,5x2,5mm uten midtpin, 3,5x1,35mm uten midtpin, 4,0x1,7mm uten midtpin, 4,8x1,7mm uten midtpin, 3,0x1,0mm uten midtpin, 2,5x0,7mm støpsel, Micro-USB-B-han, 5,5x2,1mm uten midtpin |
| Farge: | Svart |
|