| Type: | rundkabel |
| Kabelende_1: | Coax hunn |
| Kabelende_2: | Coax hann |
| Kabellengde: | 3,5 m |
| Utvendig diameter: | 6 mm |
| |
| Farge: | Hvit |
| Emballasje: | Upakket/bulk |
| Kontakt: | Nikkelbelagt |
| Særlige funksjoner: | class a |
|
| Innerleder diameter: | 0,8 mm |
| Innerleder materiale: | Kobber |
| Avskjerming: | trippel |
| Flettet skjerm: | 96 x 0,12mm |
| Skjerm: | > 105dB |
|