| Type: | Til stikkontakt |
| Spenning ut: | 3V, 4,5V, 5V, 6V, 7,5V, 9,0V, 12V |
| Type utgangsspenning: | DC |
| Max. strøm: | 1,5A |
| Max. ytelse/effekt: | 18W |
| |
| Inngangskontakt: | Euro |
| Inngangsspenning: | 110-240V AC |
| Utgangskontakt: | 2,5mm jack, 3,5mm Jack, 2,35x0,75mm uten midtpin, 3,5x1,35mm uten midtpin, 4,0x1,7mm uten midtpin, 5,0x2,1mm uten midtpin, 5,0x2,5mm uten midtpin |
| Farge: | Svart |
| ROHS-konform: | Ja |
| |
| Overspenningsvern: | Ja |
| Kortslutningssikker: | Ja |
|