| Type: | Skrivebord strømforsyning |
| Spenning ut: | 20V |
| Type utgangsspenning: | DC |
| Max. strøm: | 11A |
| Max. ytelse/effekt: | 220W |
| |
| Inngangskontakt: | Euro |
| Inngangsspenning: | 100-240V AC |
| Utgangskontakt: | 5,5x2,5mm uten midtpin |
| Farge: | Svart |
| ROHS-konform: | Ja |
| |
| Strømkabel: | Nei, med C8 AC kontakt |
|