| Type: | Til stikkontakt |
| Spenning ut: | 12V |
| Type utgangsspenning: | DC |
| Max. strøm: | 2,5A |
| Max. ytelse/effekt: | 30W |
| |
| Inngangskontakt: | Euro |
| Inngangsspenning: | 110-240V AC |
| Utgangskontakt: | 5,5x2,1mm uten midtpin, Skrueforbindelse lusterterminal, 2,5x0,7mm støpsel, 3,5x1,35mm uten midtpin, 4,0x1,7mm uten midtpin, 4,8x1,7mm uten midtpin, 5,5x3,4mm med midtpin, 5,5x2,5mm uten midtpin |
| Farge: | Svart |
| ROHS-konform: | Ja |
|