| Typ: | Bordsnätdel |
| Utgångsspänning: | 15V |
| Typ: | DC |
| Max. ström: | 5A |
| Max. kapacitet: | 75W |
| |
| Input kontakt: | |
| Ingångsspänning: | 100-240V AC |
| Utgångskontakt: | 4Pin (1/2=plus, 3/4=minus) |
| Färg: | Svart |
| Överspänningsskydd: | Ja |
| |
| kortslutningssäker: | Ja |
| Nätkabel: | Nej, med C6 AC hona |
|