| Typ: | Bordsnätdel |
| Utgångsspänning: | 5V, 6V, 7,5V, 9,0V, 12V, 13,5V, 15V |
| Typ: | DC |
| Max. ström: | 3A |
| Max. kapacitet: | 36W |
| |
| Input kontakt: | Euro |
| Ingångsspänning: | 100-240V AC |
| Bredd: | 115,5 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| Djup: | 32 mm |
| |
| Utgångskontakt: | 2,5mm Jack, 3,5mm hane, 3,5x1,35mm utan center pin, 5,0x2,1mm utan center pin, 5,5x1,5mm utan center pin, 5,5x2,5mm utan center pin |
| Färg: | Svart |
| Överspänningsskydd: | Ja |
| kortslutningssäker: | Ja |
|