| Typ: | Bordsnätdel |
| Utgångsspänning: | 15V |
| Typ: | DC |
| Max. ström: | 5,33A |
| Max. kapacitet: | 80W |
| |
| Input kontakt: | |
| Ingångsspänning: | 100-240V AC |
| Bredd: | 55 mm |
| Höjd: | 32 mm |
| Djup: | 133 mm |
| |
| Utgångskontakt: | 4,8x1,7mm utan center pin, 5,5x1,7mm utan center pin, 5,5x2,1mm utan center pin, 5,5x2,5mm utan center pin, 6,3x3,0mm utan center pin |
| Färg: | Svart |
| Överspänningsskydd: | Ja |
| kortslutningssäker: | Ja |
| Nätkabel: | Inklusive, med C6 AC hona |
|