| Typ: | Bordsnätdel |
| Utgångsspänning: | 19V |
| Typ: | DC |
| Max. ström: | 2,37A |
| Max. kapacitet: | 45W |
| |
| Input kontakt: | |
| Ingångsspänning: | 100-240V AC |
| Bredd: | 95 mm |
| Höjd: | 25,5 mm |
| Djup: | 38 mm |
| |
| Utgångskontakt: | 3,0x1,0mm utan center pin |
| kontaktlängd: | 7,7 mm |
| Färg: | Svart |
| ROHS-konform: | Ja |
| Nätkabel: | Nej, med C6 AC hona |
|