| Typ: | Rund kabel |
| Kabelända_1: | Koaxhane |
| Kabelända_2: | Koaxhona |
| Kabellängd: | 1,5 m |
| Ytterdiameter: | 6 mm |
| |
| Färg: | Svart |
| Förpackning: | Bulk |
| Kontakt: | Nickelpläterad |
| Special funktioner: | Klass a |
|
| Innerdiameter: | 0,8 mm |
| Inner material: | Koppar |
| Avskärmning: | trippel |
| Avskärmning: | 96 x 0,12mm |
| Avskärmningsmått: | > 105dB |
|