| Typ: | Bordsnätdel |
| Utgångsspänning: | 20V, 15V, 9,0V, 5V |
| Typ: | DC |
| Max. ström: | 3,25A, 3A, 2A |
| Max. kapacitet: | 65W |
| |
| Input kontakt: | |
| Ingångsspänning: | 100-240V AC |
| Utgångskontakt: | USB-C-Hane - USB-3.1-C-Hane |
| Färg: | Svart |
| ROHS-konform: | Ja |
| |
| Nätkabel: | Nej, med C6 AC hona |
|