| Typ: | Nätdel |
| Utgångsspänning: | 12V |
| Typ: | DC |
| Max. ström: | 2,5A |
| Max. kapacitet: | 30W |
| |
| Input kontakt: | Euro |
| Ingångsspänning: | 110-240V AC |
| Utgångskontakt: | 5,5x2,1mm utan center pin, Kopplingsplint, 2,5x0,7mm strömkontakt, 3,5x1,35mm utan center pin, 4,0x1,7mm utan center pin, 4,8x1,7mm utan center pin, 5,5x3,4mm med center pin, 5,5x2,5mm utan center pin |
| Färg: | Svart |
| ROHS-konform: | Ja |
|